מיכל קמחי

חגיגת שבועות קהילתית


הזמנתי את אנמרי לסדנת מנדלות באירוע קהילתי ביישוב חופית כחלק מחגיגת שבועות קהילתית. הסדנה הייתה מלאת יצירתיות, השקעה, דמיון והותאמה לתנאי השטח ובקשותיי. ילדים ובוגרים ישבו, ציירו ,יצרו ומאד נהנו. תודה רבה! ממליצה בחום !

גלעד ש.

מורה בי"ס למתמטיקה - מחוננים


אנמרי, תודה רבה לך על החשיפה הנעימה והמקצועית לעולם המופלא של המנדלה. הגעתי כמורה למתמטיקה, על מנת להביא את המנדלה לכיתה, יש הרבה מה ללמד דרכה, מסימטריה, דרך מדידות ושימוש במחוגה. אבל מעבר לכך אני בטוח שהתלמידים ירוויחו חדוות יצירה ושקט פנימי. תודה רבה ובהצלחה!

פטריסיה ישראל סורסקי

קורסי ציור מנדלות


חוויה מעשירה ואני מכל הלב ממליצה להתנסות
הכיף הראשון של הקורס הינו המורה עצמה – אנמרי - עולם המנדלה. הכיף השני הינו שלא צריך ניסיון כלשהו בציור על מנת להצטרף או להינות מהקורס. בנוסף, הקורסים עם אנמרי תרמו לי במספר רבדים: בציור המנדלות עצמן, בידע, בגילוי עצמי, בשייכות לקבוצה ובתמיכה מאנמרי ומהקבוצה.

חוה לוי

קורס מנדלות למתחילים


כניסה טובה וחלקה לעולם המנדלה, עם אנמרי. המון ידע וסבלנות של אנמרי והמון המון הנאה וצמיחה - של התלמידים. אני נהניתי וממשיכה עם אנמרי לסדרות מתקדמות של לימודים.

אסתר פלח

קורסי ציור מנדלות


אנמרי יקרה, קורס המנדלות שלך מועבר ברגישות ובחוכמה והבנה, היכן ניתן למשוך עוד ומתי לעצור ולהשאיר פשוט חומר למחשבה.אני מרגישה שצמחתי מאוד בזכות הקורס הזה. אז....תודה רבה רבה לך.

ענת פרידמן

קורסי מנדלה למתחילים


שלום , שמי ענת והשתתפתי בשני קורסי מנדלה בהדרכתה של אנמרי. מאוד נהנתי מהדמיון המודרך שהועבר באופן מקצועי, מהעשייה המגוונת ומהשלווה הנפשית שקיבלתי. כל השבוע חכיתי למפגשים. זה עשה לי איזון גוף נפש. עד היום אני ממשיכה לקחת פסק זמן ולצייר מנדלות באהבה תודות למורתי היקרה אנמרי.

דורית אמיר

קורסי ציור מנדלות


10 מפגשים של התפתחות ואתגר
אנמרי, את הובלת אותנו בשבילי חיינו, בנבכי נפשנו, הדרכת אותנו בדרכך העדינה, המדוייקת והרגישה איך לגלות בעצמנו את עצמנו, 10 מפגשים של התפתחות ואתגר, חווינו הצלחות ואכזבות (מעצמנו) ואת תמיד היית שם לעודד ולתמוך, לראות את ההצלחה ולהתפעל, לתת לנו הרגשה של מיוחדות וחשובות, כל אחת לחוד וכולנו כקבוצה. הנה, הצלחת, אפילו את ה"שיעורי בית" שנתת לכל אחת בסיום - כולנו הכנו תוך שבוע, למפגש החברתי שיזמנו. היחס האישי כל כך, החוכמה בבחירת המילים, הרגישות, הרוח הטובה, אין כמוך !!!!

אלה בנק ישראל

קורסי ציור מנדלות


ממליצה מאוד
עם אנמארי יצרתי קשר לפני מספר חודשים על מנת לשלוח לקורס שלה בחור מיוחד שאותו אני מלווה מקצועית. אנמארי התגלתה לא רק כאישה סופר סופר מקצועית בתחומה אלא כבעלת גישה אנושית עם יכולת הכלה וקבלה של השונה. אנמארי שילבה את הבחור באחת מהקבוצות שלה תוך כדי רגישות רבה וקידמה אותו מקצועית , רגשית וחברתית. אין לי מלים להודות לך אנמארי. מאחלת שירבו אנשי מקצוע כמותך, עם גישה מכילה, מקצועית ומחבקת. אין לי ספק שכל מי שילמד בחוגים שלך יצא נשכר הרבה מעבר למה שאת מלמדת. ממליצה עליך בחום רב ומאחלת לתלמידים רבים ללמוד איתך

רחל עמיתי

סדנאות בהתאמה אישית


בוקר של מתנה! במהלך חיי למדתי שאם אני רוצה ללמוד או לחוות משהו חדש, כדאי שאבחר את האדם שאוהב את מה שהוא עושה ונהנה מזה. לכן היה לי ברור שמנדלה אלמד אצל אנמרי שבהחלט חיה ונושמת מנדלות. האהבה, המקצועיות ואופן הלימוד שלה, היוו עבורי חוויה מיוחדת, שאיפשרה לי להרגיש טוב עם התהליך הפנימי שלי. זרימה וחיבור באופן מדוייק ביותר לרוח שלי, לנשמה שלי. תודה אנמרי על הקסם

ורד טל

סדנת ציור מנדלות


הייתי בערב ציור מנדלות אצל אנמרי, איזה כייייף היה!!!!! חוויה נהדרת ומשמחת. ציירתי, צבעתי וממש נכנסתי למעין מדיטציה, הצבעים קפצו לי ליד, בלי לתכנן ובלי לחשוב יותר מידי, פשוט מרגיע וכייף. ביחד עם מוזיקה נעימה. עכשיו המנדלה שלי תלויה אצלי במטבח ואני מחייכת לעצמי כל פעם שאני רואה אותה. תודה!!!

נעמי קהת

קורסי מנדלה למתחילים


תודה על הקורס המעצים!! שלום לך אנמרי, אני רוצה להודות לך מאד על קורס המנדלות המעניין, אותו הנחית ובו השתתפתי. מאד נהניתי מתכני הקורס ומאופני ההנחייה. המפגשים העשירו את עולמי. הם כללו קניית ידע, התנסות , שותפות של חברות הקבוצה וחויה רחבה מהנה מאד. רוצה לציין גם את ההשקעה שלך במפגשים, כפי שאני חויתי אותה. הבאת הידע, מוסיקה מלווה, מיגוון חומרים ועוד רבות.השכלת לתת תשומת לב אישית, בצד טיפוח החויה הקבוצתית. נהניתי מאד מליבך הפתוח ומהרצון העז לחלוק ולשתף בידע על כל המשמעויות אשר בו

עדנה זמיר

סדנת מנדלה


שמי עדנה זמיר ציירת המתמחה במופשט ובעלת סטודיו, נחשפתי לסדנא של אנמארי וחוויתי חוויה מדהימה, חזרתי למקום של החופש בתוך גבולות, נשמתי תוך כדי עבודה ואף חוויתי את עצמי כילדה קטנה. התהליך היה מעצים וייחודי. ובסוף גם חתמתי את שמי מה שבדרך כלל אני לא עושה בציוריי. ממליצה בחום על הסדנא.

טל שחורי

קורסי מנדלה למתחילים


השתתפתי בשני קורסי מנדלה בהדרכת אנמרי דיאמנט ונהנתי הנאה מרובה. אנמרי היא מדריכה מקסימה וסבלנית, השמחה להעניק לתלמידיה מעושר הידע ושפע התרבות. הסדנאות היו עבורי מפלט נפלא לשלווה ליצירה והזדמנות להציץ פנימה לתוך הנפש. אני ממליצה בחום על הסדנאות.

רינה ב.

קורסי מנדלה למתחילים


אנמרי היקרה! אני מודה לך על ההזדמנות שהענקת לי להכיר את עולם המנדלות. נהניתי מאד מהקורס שעשיתי אצלך שהעשיר אותי מבחינה חוויתית, רגשית וחברתית. את מקסימה ומלאה בטוב שמקרין ומשפיע כלפי חוץ. תודה רבה!

הדס ה.

קורסי מנדלה למתחילים


קורס ראשון של אנמרי דיימנט - התמסרתי! אנמרי יצרה מרחב בטוח, שליו ותומך ללימוד עולם המנדלה. השיעורים היו רגועים בתוך הסערה של היום יום. ובזכות השלווה של אנמרי בהחלט כולנו יצרנו והרגשנו את המנדלה נוצרת מעצמה על דפי הציור. תודה לך אנמרי!

סילביה ע.

קורסי מנדלה למתחילים


למדתי להכיר את נושא המנדלה דרך אנמרי בשני קורסים ונפתח לפני עולם שלם של יצירתיות, הנאה בעשייה, אפשרות לצאת מהלחצים של היום יום ולהירגע. מאנמרי קיבלתי את המתנה הגדולה של כלי חשוב וקל לשימוש שגם אחרי תום הקורס משפר לי את החיים ופותח לי אופקים חדשים. תודה מכל הלב

אריאלה זמיר

סדנת מנדלות


סדנה כיפית ומרגיעה. הסדנה החזירה אותי הרבה אחורה בזמן לגיל 5, לתקופה שבה גיליתי שלא נחנתי בכשרון ציור אבל ביצירתיות דווקא כן! נהגתי לחלק את הדף לאורכו ולרוחבו לקווים עקלתוניים. מה שיצר צורות שכיניתי אותם "שטיחים" אותם הייתי צובעת להנאתי ונרגעת. לציורי מנדלות וצביעה -אותו אפקט. ממליצה בחום!

אביטל גולדגרט

סדנת מנדלות


השתתפתי בסדנת המנדלות של אנמרי ונהניתי מכל רגע. האווירה הנעימה ומלאת ההשראה, המוזיקה, העבודה המדיטטיבית עם הצבעים שאיפשרה להתנתק מכל המחשבות ולהיות בתוך בועה שקטה, רגועה וכייפית. ומעבר להכל, הנוכחות הנעימה של אנמרי, שמאוד קשובה, ברורה בהסברים שלה, נותנת הרגשת ביטחון ונעימות. אני כבר מחכה למפגש הבא, וממליצה בחום.

אסתר קסה

מנהלת מרכז קהילתי "פסיפס"


המשתתפות חיכו בקוצר רוח למפגש הבא עם אנמרי וזו הייתה בעבורן חוויה מיוחדת ומהנה מאוד. וכמובן שביקשו סדנת המשך. בנוסף לאישיותה המיוחדת, הנעימה והכיפית, יש לה חיבור מידי לאנשים ומעבירה את הסדנה באופן מקצועי ביותר, באווירה נינוחה ומהנה, עם סבלנות וסובלנות והמון אהבה.

הילה חזי

עו"ס, המחלקה לעבודה קהילתית


במסגרת פעילויות לאימהות לילדים עם צרכים מיוחדים, יצרתי קשר עם אנמרי על מנת להעביר סדנת מנדלות. הסדנא הייתה מתנה לנפש. האימהות חוו שעתיים של התנתקות ממעמסת היומיום, התחברו לעצמן והוציאו את החלקים היצירתיים שבהם.

הדר בלישע ברק

סדנאות מנדלה לנוער בסיכון


אנמרי והמנדלה – שתיהן יחדיו הן שילוב הרמוני שיוצר רוגע, בהירות ואפילו מעט ריפוי לכל מי שפוגש בהן. מעבודה משותפת בשנים האחרונות עם אנמרי בסדנאות מנדלות לנוער, חלקו במצבי סיכון, אני יכולה לומר בוודאות שאנמרי היא שליחה מדהימה ומיוחדת של השיטה.

ורד שדה טל

סדנת היכרות עם עולם המנדלה


הייתי בערב ציור מנדלות אצל אנמרי, איזה כייייף היה!!!!! חוויה נהדרת ומשמחת. ציירתי, צבעתי וממש נכנסתי למעין מדיטציה, הצבעים קפצו לי ליד, בלי לתכנן ובלי לחשוב יותר מידי, פשוט מרגיע וכייף. ביחד עם מוזיקה נעימה שליוותה את כל הסדנה. עכשיו המנדלה שלי תלויה אצלי במטבח ואני מחייכת לעצמי כל פעם שאני רואה אותה. באמת כייף גדול. תודה תודה!!!!!

עליזה כהן

קורסי מנדלה מתקדמים


השתתפתי בחמישה קורסים לציור מנדלות בהדרכת אנמרי דימנט. אנמרי,אשה מדהימה,יכולת נתינה ואהבה, חייכנית ומדריכה נהדרת. לצד הפן המעשי של הציור עצמו,אנמרי העשירה אותנו בהמון ידע סביב המנדלה. ראשית הקורסים אפשרו לי להביע את היצירתיות שבי, בהנאה ובחברותא. הציור עצמו הוביל אותי אל תוך הנפש שלי, בזמן הציור הרגשתי שלווה ורגועה, כי היתה לי הדדמנות לעצור את המרוץ של היום יום, להתכנס פנימה ולהקשיב לעצמי. בסיום הציור, באה ההנאה השלמה, תחושת הסיפוק ותחושת ההתעלות.

מיכל סייג

קורס מנדלות למתחילים


היום סיימתי קורס ראשון בסדרת עולם המנדלות, שמועבר ע״י אנמארי המדהימה. הופתעתי מהעולם המרתק שנגלה לי דרך המנדלות המדהימות של אנמארי... בסבלנות אין קץ היא הובילה אותנו, כל אחת בנפרד למסלול היצירה שלה ולחיפוש הפנימי שלה. קורס חובה לכל מי שמתלבט עדיין.

חגית צופן

סדנת היכרות עם עולם המנדלה


השתתפתי בסדנת מנדלה בהנחיית אנמרי. זו היתה חוויה מקסימה לחלוטין. ממליצה בחום להגיע ולצלול לעולם המנדלה הקסום.

‏ענת דובובסקי

קורס מנדלה למתחילים


אנמרי המקסימה צובעת את העולם. הקורס שלה שווה ממש. גם אם מעולם לא ציירת. צבעוני מקסים ומרגיע, אנמרי הסבירה מהי מנדלה וכשישבו להכין נשכח העולם,פשוט מקום של שלווה ורוגע ויש גם תוצאה קסומה, אנמרי מקסימה ושווה להגייע

תמי ערמון

סדנת יום הולדת


החלטתי שלמרות כל העומס ביומיום, על יומולדת 40 שלי לא אוותר!! ארגנתי לעצמי סדנת מנדלות בהפעלתה של אנמרי המוכשרת, יחד עם כל חברותיי. תשמעו, היו שם רגע צחוק, דמעות, התרגשויות, היה מושלם!! ולבסוף אפילו קיבלתי מתנה מעלפת- מנדלה על קנוואס ענק שכל החברות היו שותפות בצביעתו. יצא מדהים! תודה אנמרי יקרה על החוויה המדהימה והמרגשת הזו.


רוצה גם? כל אחד יכול לצייר מנדלות, ואני מזמינה אותך לנסות!


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.